Дніпропетровський інститут ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональної Академії управління персоналом»
Умови кредиту на навчання в МАУП
Найменування Умови
Вік Від 18 років
Відновлювана кредитна лінія 20 000,00 грн. на 5 років, але не більше терміну навчання)
Сума кредитного траншу Від 500,00 до 20 000,00 грн. (у розмірі вартості навчання)
Термін кредитування 5 місяців
Надання кредиту Зарахування коштів на карту студента з одночасним перерахуванням на МАУП
Валюта кредиту UAH
Річна % ставка 36 %
Карта для клієнта «Студентський квиток», в рамках тарифного плану «Карта студента»
Комісії по кредиту Без додаткових комісій
Графік погашення Відсотки за користування кредитом - не пізніше 25 числа наступного місяця з дати видачі траншу за попередній звітний період (з 01- го числа по останній календарний день минулого місяця) і в останній день користування траншем. Сума основного боргу - не пізніше 25 числа наступного місяця з дати видачі траншу рівними частинами в сумі, що дорівнює 20% від розміру наданого траншу і в останній день користування траншем.
Нарахування відсотків Метод нарахування факт / 360; Нарахування відсотків здійснюється щодня з дати надання траншу до дня повного погашення на суму фактичної заборгованості, при цьому день повного повернення заборгованості за кредитом в період нарахування відсотків не включається.
Погашення кредитної заборгованості Погашення заборгованості здійснюється шляхом договірного списання з поточного рахунку Позичальника кожного 25-го числа місяця, наступного з дати надання траншів, а також, у разі наявності простроченої заборгованості - при кожному надходженні коштів на поточний рахунок.
Переваги пропозиції для студента
Студент в одній карті має 3 продукту відразу: студентський, платіжну карту і можливість вчасно сплатити за навчання за рахунок кредиту;
Платіжна картка студента завжди активна для перерахування грошей батьками / близькими і розрахунків у магазинах, кафе, інтернеті, за кордоном і зняття готівкових коштів у банкоматах і касах банку;
Вигідний кредит:
  • Фіксована ставка - 36% річних на весь термін кредитування;
  • Без додаткових і прихованих комісій, без обов'язкового страхування;
  • Відсутність будь-яких обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту;
  • Відсутність поручительств родичів;
  • Швидке отримання кредиту;
Безкоштовне підключення смс-банкінгу та Інтернет-банкінгу «ТАС 24», що дозволяє повністю контролювати рух коштів, скільки списалося і скільки залишилося грошей на карті.

Як отримати кредит на навчання?

  • Студент може самостійно звернутися до відділенні ТАСКОМБАНКу;
  • Автоматичне списання грошей з карти за рахунок кредитного ліміту в разі прострочення за оплату за навчання (для нових клієнтів по узгодженому реєстру).
Найчастіші запитання студентів
Питання Відповідь
Чи можу я сам зняти гроші з карти і потім самостійно проплатити за навчання? Підписання договору ні до чого Вас не зобов'язує. Даний кредит виключно цільовий - на оплату Вашого навчання. І якщо з якої-небудь причини у Вас не буде можливості вчасно оплатити повністю всю суму, Ви можете розраховуватися на кредитні гроші і бути спокійними за те, що Вас не виключати зі списку студентів з даного питання.
Я хочу взяти кредит в іншому Банку Спеціальна пропозиція ТАСкомбанк для студентів МАУП дійсно вигідне і краще на ринку, тому фіксована ставка - 36% річних на весь термін кредитування, без додаткових і прихованих комісій, без обов'язкового страхування, відсутність будь-яких штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту і немає вимоги поручительств родичів. Ви правда можете бути спокійними і впевненими, що це краща пропозиція на ринку.
Чи можу я скористатися кредитом на інші цілі? Даний кредит надається виключення на оплату за Вашу навчання. Але у нас є інші кредитні програми для Клієнтів віком від 21 року. Ви можете оформити кредит на своїх рідних і близьких.
Чи можу я сам зняти гроші з карти і потім самостійно проплатити за навчання? Програма налаштована таким чином, що кредитні кошти списуються з картки й автоматично перераховуються на рахунок МАУП для проплати Вашого навчання. Іншого способу немає.
Я хочу отримати кредит на велику суму / термін Умови кредиту стандартні для всіх студентів МАУП. Ми надаємо кредит на суму від 500 до 20000 гривень максимум 5 місяців. Але у нас є інші кредитні програми для клієнтів від 21 року. Ви можете оформити на своїх рідних і близьких.
До якого числа мені треба погасити кредит? Відсотки і суму основного боргу не пізніше 25 числа наступного місяця з дати видачі суми кредиту.
Яким способом я можу погасити кредит? Ви можете погасати кредит у відділенні ТАСкомбанку або через інтернет-банкінг «ТАС 24».