Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Соціальна програма “Scholarship в Україні” для студентів

Середа, 05 травня 2021
Соціальна програма “Scholarship в Україні” для студентів

Соціальна програма SCHOLARSHIP запрошує студентів виграти грант на освіту.

Шановні студенти! Запрошуємо до участі у VII конкурсі соціального проєкту "Scholarship в Україні", який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень.

"Scholarship в Україні" надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш - проект не дозволить своїм учасникам нудьгувати.

На VII конкурс було виділено 84 000 гривень, які будуть розподілені між фіналістами з чотирьох тем. Переможцям дістанеться по 15 000 гривень, а учасникам, які зайняли 2 та 3 місця по 4 000 та 2 000 гривень відповідно. Важливо пам'ятати, що виграні кошти можуть бути витрачені на оплату основної, або додаткової освіти. Це означає, що студенти контрактної форми навчання можуть оплатити грантом рік (повністю або частково), або, нарівні з бюджетниками, направити суму на курси, семінари, тренінги.

Кожен учасник обирає близьку йому тему із запропонованого списку:

  • І грант - з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування". Подавати заявку на сторінці - turbozaim.com.ua
  • ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“. Подавати заявку на сторінці -  autotrading.net.ua
  • ІІІ грант - з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” (роботу направляти на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Подавати заявку на сторінці - aweb.ua
  • IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету”. Подавати заявку на сторінці -  codes.com.ua

Після реєстрації, він повинен написати аналітичну роботу, яка б містила рекомендації щодо тематики. Професійне журі, до складу якого входять представники сфери освіти та бізнесу, перевірить кожну роботу, відбере трійку фіналістів з кожної теми й запросить їх на захист. Переможець визначається після презентації проектів.

Запитання про "Scholarship в Україні"

  • Які вимоги до учасників?
    Спробувати свої сили в науковій діяльності можуть студенти - громадяни України 1-5 курсів, а також магістратури. Факультет, спеціалізація не мають значення.
  • Скільки я маю часу для написання роботи?
    Заявку на участь, а також саму роботу необхідно відправити не пізніше 5 липня 2021 року на пошту організаторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти для зв’язку
+38 (067) 622 62 82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.