ПРАТ «ВНЗ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ»

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Кафедра гуманітарної та фундаментальної підготовки

Робота кафедри гуманітарної та фундаментальної підготовки спрямована на забезпечення гуманітарного комплексу дисциплін для підготовки фахівців всіх спеціальностей, що здійснюється в руслі гуманізації навчального процессу, а також проводиться викладання предметів з циклу фундаментальної та природничо-наукової підготовки бакалаврів і магістрів всіх спеціальностей.

Методична робота

На кафедрі гуманітарної та фундаментальної подготовки створені ВСІ умови для развитку учбової, виховної та науково-дослідніцької роботі. Для більш ефективного освоєня дисциплін викладачами кафедри розроблено для студентів учбово-методичні посібники.

На кафедрі ведеться науково-дослідна робота на здобуттявченого ступеня кандидата філософських наук за темою: «Формування інформаційно-комунікативної культури особистості, як необхідної умови сучасного навчального процесу».

Особлива увага приділяється виховній і військово-патріотичній роботі серед студентів. Відповідно до річного плану кафедри проводяться спільні заходи: історичні та літературні вікторини, екскурсії до музеїв, проводяться тематичні лекції, бесіди спільно з співробітниками історичного та художнього музеїв.