ПРАТ «ВНЗ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ»

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

День відкритих дверей

У цей день абітурієнти і їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом Академії, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Академії.

Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема, психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. В Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту. Також хочемо зауважити, що в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності ви можете поєднувати навчання із роботою.

І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі. Більше інформації за посиланням: Альтернатива ЗНО.

У День відкритих дверей абітурієнти можуть отримати знижку в оплаті за навчання 20% при вступі в МАУП. Знижки діють на суму, яка сплачується в касу чи перераховується на рахунок Академії.

День відкритих дверей відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, буд. 21, 2 поверх з 9:00 до 14:00.

Тел. приймальної комісії: (056) 375-72-19, (056) 722-22-33

Завітайте до нас! Особисте знайомство краще за будь-яку розповідь.