Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Бакалаврат

Вища Школа Внутрішньої Безпеки в м. Лодзь

(Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi) 

В квітні 2019 року підписана угода про співпрацю з Вищою Школою Внутрішньої Безпеки в місті Лодзь (Польща: wsbw.pl) щодо підготовки бакалаврів за інтегрованими Польсько-українськими программами спільного навчання.

Спільні  програми навчання розроблені кращими професорами обох вищих навчальних закладів, дозволять студентам отримати фундаментальні знання та вміння в різних галузях економіки, управління, правових та соціальних наук.

Основне завдання спільних програм навчання полягає в підготовці фахівців, які впевнено орієнтуються в масиві знань, володіють професійними навичками  і мають високий потенціал для  роботи в інтегрованому європейському середовищі та життя в демократичному суспільстві.

Навчання відбувається за програмами:

  • 051 Економіка
  • 053 Психологія
  • 073 Менеджмент
  • 081 Право
  • 242 Туризм

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми та отримання знижки 20% на навчання, зареєстуйтесь на сайті bezzno.maup.com.ua