Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Магістратура

Варшавський університет менеджменту в м. Варшава

Collegium Humanum (Szkoła Główna Menedżerska) 

Варшавський університет менеджменту заснований 1995 року і на сьогодні є одним із авторитетних ЗВО в Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства (www.humanum.pl). Навчання відбувається  за заочною формою. По закінченні навчання кожен студент отримує диплом, який відповідає стандартам ЄС.

Варшавський університет менеджменту – це перший приватний ЗВО у Польщі, який розпочав прийом студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для вступу до Collegium Humanum необхідно лише пройти співбесіду. Співбесіда проводиться виключно для визначення прагнень майбутніх студентів.

Випускників Collegium Humanum можна зустріти в багатьох державних установах та приватних компаніях Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн  ЄС. Чимало з них обіймають високі управлінські та виконавчі посади, або ж заснували свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики у Collegium Humanum, наголошуючи на  професіоналізмі викладачів, актуальності навчальних програм та отриманні навичок, які активно використовуюся ними  у професійній діяльності. Завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС переважна більшість випускників Варшавського університету менеджменту легко знаходять роботу за кордоном.

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Навчання відбувається за програмами:

  • 051 Економіка
  • 053 Психологія
  • 073 Менеджмент
  • 081 Право
  • 242 Туризм

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми та отримання знижки 20% на навчання зареєстуйтеся на сайті bezzno.maup.com.ua