Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Дні відкритих дверей

У цей день абітурієнти і їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом Академії, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Академії.

Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема, психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. В Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту. Також хочемо зауважити, що в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності ви можете поєднувати навчання із роботою.

І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Більше інформації за посиланням: Альтернатива ЗНО.

У День відкритих дверей абітурієнти можуть отримати знижку в оплаті за навчання 20% при вступі в МАУП. Знижки діють на суму, яка сплачується в касу чи перераховується на рахунок Академії.

  День відкритих дверей відбудеться за адресою:
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, буд. 21, 2 поверх.

 Телефони відбіркової комісії:
(056) 375-72-19
(056) 722-22-33

 E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Сторінка на Facebook:
Заходи інституту

Завітайте до нас! Особисте знайомство краще за будь-яку розповідь.

Графік проведення "Днів відкритих дверей"

Дата проведення
Час проведення
1
День відкритих дверей Онлайн
до 30 травня (субота)
✔️
2
20 червня
(субота)
✔️
3
25 липня
(субота)
✔️
4
15 серпня
(субота)
✔️
5
26 вересня
(субота)
09:00 - 13:00
6
24 жовтня
(субота)
09:00 - 13:00
7
21 листопада
(субота)
09:00 - 13:00