Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Студенти Інституту взяти участь в інформаційній сесії з підвищення обізнаності студентів

Понеділок, 01 травня 2023
Студенти Інституту взяти участь в інформаційній сесії з підвищення обізнаності студентів

Організатором виступило Представництво Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні.

Студенти Інституту взяти участь в інформаційній сесії з підвищення обізнаності студентів на тему «Інформаційна сесія з підвищення обізнаності студентів щодо захисту прав осіб в умовах воєнного стану». Організатором виступило Представництво Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні.

Було розглянуто безліч актуальних питань сьогодення. Були представлені різні аспекти, які стосуються захисту прав людини під час війни, такі як основні положення міжнародного гуманітарного права, права людини під час війни, механізми захисту прав людини, питання безпеки та медичної допомоги в умовах війни, культурні права та інше.

Організатори сесії запросили експертів з прав людини, міжнародного гуманітарного права та інших відповідних областей, які детально пояснили студентам основні концепції та положення. Крім того, на інформаційній сесії були представлені реальні випадки війн та конфліктів, щоб студенти мали можливість ознайомитися з конкретними прикладами та ситуаціями, що стосуються захисту прав людини в умовах війни.