Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Зустріч з випускниками школи №1

Четвер, 04 травня 2023
Зустріч з випускниками школи №1

Відбулася зустріч адміністрації Інституту з випускниками місцевої школи № 1.

Захід відбувся в рамках програми співпраці між навчальним закладом та школою з метою підвищення престижу вищої освіти та привернення уваги молоді до інтелектуального розвитку.

Під час зустрічі, на який були присутні директорка Інститут Кравцова Єлизавета, заступник декана Куліненко Наталія, голова Студентської ради Інституту Дюдя Олександр, представили потенційним абітурієнтам основні напрямки навчання, перспективні спеціальності та можливості, які надає заклад. Також відбувся відкритий діалог, під час якого випускники отримали відповіді на запитання щодо навчального процесу, умов проживання та роботи після закінчення навчання.

Представники Інституту наголосили на важливості правильного вибору професії та на тому, що освіта є ключем до успішної кар'єри та розвитку як особистості. Зі свого боку, випускники школи поділилися своїми враженнями від відвідування заходу та висловили свої побажання стосовно покращення співпраці між навчальним закладом та школою.

Загалом, зустріч була корисною та продуктивною як для випускників, так і для адміністрації Інституту, оскільки вона дозволила поглибити взаєморозуміння та співпрацю між двома навчальними закладами.