Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Організаційні збори для студентів набору 4-23

Понеділок, 08 травня 2023
Організаційні збори для студентів набору 4-23

Сьогодні в Інституті відбулись організаційні збори для студентів нового набору 4-23 Українсько-Польської програми навчання.

Весняна вступна кампанія виявилась дуже успішною для Інституту, оскільки до нього приєдналися 89 студентів, які обрали різні спеціальності, запропоновані Академією. Однак, переважна більшість обрала напрям Психології.

Студентів з початком навчання привітала директорка Інституту Єлизавета Кравцова, заступник декана Інституту Наталія Куліненко та голова Студентської ради Інституту Олександр Дюдя, який є одночасно і здобувачем другого (магістерського) рівня за спеціальністю Менеджмент.

Були розглянуті різноманітні питання, які пов'язані з організацією студентського життя в Інституті. Серед них - правила поведінки, розклад занять, взаємовідносини з викладачами, можливості для розвитку та саморозвитку студентів. Було наголошено на важливості взаємодії між студентами та деканатом, щоб забезпечити ефективну та успішну навчальну діяльність. 

Адміністрація акцентувала увагу на тому, що студенти повинні бути активними учасниками в цій взаємодії, ділитися своїми потребами та пропозиціями, а також звертатися до деканату з будь-якими питаннями та проблемами, що виникають у процесі навчання. Зі свого боку, деканат зобов'язався підтримувати тісний контакт зі студентською громадою, забезпечувати доступність консультацій та підтримки для студентів, а також враховувати їхні думки та пропозиції при прийнятті рішень, що стосуються навчального процесу. Такий підхід до взаємодії допоможе забезпечити ефективність та якість навчання в Інституті.

Захід став корисним та інформативним для нових студентів, які здобули необхідну інформацію для успішного студентського життя в Інституті.