Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Безпечний День відкритих дверей в МАУП!

Вівторок, 30 листопада 2021
Безпечний День відкритих дверей в МАУП!

Вступити на спільну програму онлайн, отримати знижку 20% та можливість оплатити навчання у зручний для вас час можна до 13 грудня.

 Після реєстрації обов’язково необхідно привезти оригінали і копії документів для оформлення особової справи студента та підписання контракту про навчання.

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Академією, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення.

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації - День відкритих дверей відбудеться онлайн!

Зазвичай всім учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку 20% на навчання. Наші абітурієнти отримають знижку і зараз, а разом з нею - ще більше привілеїв! Враховуючи те, що обмежувальні заходи можуть негативно вплинути на платоспроможність, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії.

Вступити на спільну програму онлайн, отримати знижку та можливість оплатити навчання у зручний для вас час можна до 13 грудня.

Для того, щоб отримати вищу освіту за українсько-польською програмою, вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Ознайомтеся з актуальним примірником договору:

  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Бакалавр»за посиланням.
  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Магістр»за посиланням.

 2. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть  онлайн-форму, в якій потрібно обрати спеціальність та підрозділ МАУП, в якому Ви бажаєте навчатися. Для заповнення Вам також знадобляться паспорт і атестат про повну загальну середню освіту. Для вступу на магістратуру потрібен документ про попередню вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра).

 3. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням та рахунок на сплату навчання.

Засвідчьте свій вступ протягом 5 днів одним із зручним способів:

  • заповніть та відправьте «Лист-відповідь» для підтвердження заявки електронною поштою;
  • сплатіть вартість навчання за вказаними реквізитами.

 Вартість навчання у МАУП

 4. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне навчання на бакалавраті та магістратурі за спільними програмами МАУП та європейського вуза-партнера дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання, за потреби, Ви зможете отримати навіть два дипломи — український державного зразка та польський диплом бакалавра Вищої школи внутрішньої безпеки в м. Лодзь або диплом магістра Варшавського інституту менеджменту.

Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 13 грудня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Заповнюйте  форму, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Відбіркової комісії МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

 Телефони для консультацій:
(056) 375-72-19
(056) 722-22-33
(056) 375-72-13

 Пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Сторінка на Facebook:
Заходи інституту

Відкрийте себе в МАУП!