Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

День Державного Прапора України!

Неділя, 23 серпня 2020
День Державного Прапора України!

Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора України!

Щороку 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, Українська Держава відзначає День державного прапора. Ця святкова дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла жовто-блакитний прапор, який для більшості свідомих громадян України є символом нескореності духу, перемоги, боротьби та омріяного майбутнього усієї нації. У серпні 2004 року другий Президент України Леонід Кучма підписав Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який відтоді святкується щорічно 23 серпня.

Глибоко переконані, що утвердження справжньої незалежності України — це титанічна справа не лише політичних лідерів країни, а й кожного з нас. Ця свята справа, без перебільшення, має значення для сьогодення і майбутнього всього світу та світової демократії. Палка віра нашого народу, стійкість, мужність, незламність духовних лідерів України — державних керманичів, військових, науковців, філософів, церковних діячів, письменників, митців, спортсменів та усіх громадян доброї волі надихають молоде покоління на нові звершення заради майбутнього нашої Української Держави та наступних поколінь вільних і щасливих українців.

Тож прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора України.

Бажаємо Вам тепла, радості й щастя в Ваших оселях, міцного здоров’я, достатку, щедрої долі та мирного неба над головою, добра й любові, впевненості в завтрашньому дні, успіхів й розвитку у добрих задумах на благо української держави.

Живіть, працюйте й робіть все можливе, щоб в пам’яті Ваших нащадків була гідність за минуле, сьогодення й майбутнє держави та відчуття гордості й незламності України і її народу.

Слава Україні!

Адміністрація інституту