Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

День знань!

Вівторок, 01 вересня 2020
День знань!

Інститут вітає Вас з 1 вересня!

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники Академії!

Прийміть сердечні вітання із Днем Знань!

На порозі ХХІ століття в суспільстві різко зріс інтерес до освіти, науки, новітніх технологій. У зв’язку з цим виникла гостра потреба у підготовці високопрофесійних кадрів для освіти, культури, науки, просвітництва. Кадрів, які будуть комплексно враховувати потреби державотворення, глобалізації інформаційного простору, інноваційного розвитку країни, інтегрування України у світовий культурний простір та міжнародне цивілізаційне середовище, здатних забезпечити людський розвиток, якість життя усіх громадян України.

Сьогодення актуалізує проблеми гуманізації процесів, які відбуваються у політиці, економіці, праві, освіті, культурі, просвіті, мистецтві з метою створення умов для вільної самореалізації особистості в рамках забезпечення гідного життя та справедливості в суспільстві. У широкому дискурсі аналізуються конструктивні думки керівників наукових та освітніх установ, філософів, державних управлінців, богословів, педагогів, психологів, соціальних працівників, всіх тих, хто працює з людьми і шукає ефективні методи духовно-морального розвитку України, громадянського суспільства та особистості на засадах Істини, Добра, Краси. І саме цим священним шляхом служіння сьогоденню і майбутньому Вітчизни впевнено крокує Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Ось чому одного разу відвідавши Академію, зокрема її київський майданчик, відчувши благодатний вплив мистецьких об’єктів, які увіковічнюють пам’ять про античні, християнські архітектурні надбання та видатні особистості світової історії, занурившись в науково-філософську, культурну, соціальну атмосферу, студенти, науковці, гості стають нашими щирими друзями і прагнуть допомогти у справі розбудови сучасної науки та освіти України.

Варто окремо зауважити державотворчу роль освіти та науки в житті народів. Відстежуючи історію будь-якої цивілізації, можна одразу побачити, що народ тоді був особливо великим, багатим, сильним і непереможним, коли він займався розбудовою держави, науки, освіти та виховання на духовно-моральних засадах, а не падав у прірву демонтажу соціальної держави, політичного безсилля й зла.

Хочеться звернутися до студентів, викладачів, професорів із побажаннями завжди прагнути до найвищих результатів у державотворенні, націєтворенні, в освіті, науці та багатогранних процесах творчості людства. Будьте завжди натхненними, активними і успішними! Бажаємо вам міцного здоров'я, радості, мудрості, нескінченної енергії та оптимізму!

Щиро вітаємо вас із Днем Знань і початком нового навчального року!

Адміністрація інституту