Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Онлайн-конкурс хореографічного мистецтва «СУПЕР ДЕНС МАУП 2020»

Середа, 18 листопада 2020
Онлайн-конкурс хореографічного мистецтва «СУПЕР ДЕНС МАУП 2020»

«СУПЕР ДЕНС МАУП 2020»  – онлайн-конкурс хореографічного мистецтва, що проводиться з метою розвитку виявлення творчої молоді та підвищення рівня виконавської майстерності аматорських хореографічних колективів.

Приймати участь у конкурсі можуть студенти Президентського університету та Всеукраїнського університету МАУП.

Учасники повинні подати заявку у вільній формі на адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До 9 грудня 2020 року для відбіркового туру «Фрістайл» учасники повинні надіслати організаторам конкурсу своє перше відео з довільним танцем, тривалістю до 2-х хвилин в форматі нон-стоп, стиль якого визначається учасником.

По результатам першого туру в фінал проходять 3-5 учасників, які в порядку жеребкування отримують завдання підготувати до 20 грудня 2020 року хореографічний номер сучасного стилю до 1,5 хвилин в форматі нон-стоп.

Виступи учасників конкурсу оцінюються за десятибальною шкалою за такими критеріями: художньо-виконавський рівень (техніка та чистота виконання, чіткість хореографічного малюнка), драматургія та режисура, виразність, емоційність, динаміка виконання, відповідність музики та хореографії, сценічна культура виконавця.

Голосування буде проходити на офіційні сторінці Академії у Instagram.

Переможці конкурсу отримують знижку на оплату одного навчального року:

1 місце – знижка 20%

2 місце – знижка 15%

3 місце – знижка 10%

Оголошення результатів – 28 грудня 2020 року.