Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Незалежній Україні 30 років!

Вівторок, 24 серпня 2021
Незалежній Україні 30 років!

Вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Шановні українці!

Від імені керівництва та колективу Міжрегіональної Академії управління персоналом вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу. І завдяки цій боротьбі в 1992 році Україну визнали 104 країни світу, що стало значним поштовхом до розвитку нашої країни донині.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Нехай в нашій незалежній країні на Вас чекають нові досягнення та великі перемоги, а серця наповнюються гордістю за Україну!

Зі святом вас! Слава Україні!

Адміністрація інституту