Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Українсько-Польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО


Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на вступ до бакалаврату або магістратури без ЗНО - за спільними Польсько-українськими програмами навчання (подвійного диплому).

Сертифікат ЗНО для вступу на навчання за цими програмами не потрібен! 

Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту, диплому про вищу освіту (для магістрів) та результатами співбесіди.

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми та отримання знижки 20% на навчання зареєстуйтеся на сайті, або за телефонами: (056) 375-72-19, (056) 722-22-33.

Загальна інформація

legnica wsm ul reymonta

Метою проекту створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами, а також адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегрований навчальний план МАУП та Університету менеджменту в місті Варшава (Польща), лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі, актуальні знання та вміння – все це робить процес навчання ефективнішим. 

Цього року в МАУП буде відкрито Польсько-Український культурно-освітній центр, що дасть особливі переваги для студентів. Для навчання у центрі не треба здавати ЗНО! Зарахування відбувається за наданням атестату про повну середню освіту та результатами співбесіди.

Після першого року дистанційного навчання кожен студент може перевестись на другий курс до Міжрегіональної Академії управління персоналом, або до Університету менеджменту у Польщі, де продовжить навчання до ступеня бакалавра.

Навчання за спеціальностями

До ступеня Бакалавра / Магістра

  • 051 Економіка
  • 053 Психологія
  • 073 Менеджмент
  • 081 Право

Вартість навчання - за посиланням.

Навчання у Польщі

legnica

Вища Школа Менеджменту в Варшаві – це один із найстарших приватних ВНЗ в Польщі. Заклад розташований в одному із найсучасніших навчальних об’єктів. ВШМ пропонує комфортні умови навчання, гарантуючи доступну ціну за навчання.

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Warszawie) в м. Варшава був заснований в 1995 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

Університет менеджменту в Варшаві – це перший приватний ВНЗ у Польщі, що почав приймати студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для того, щоб вступити до Університету, потрібно лише пройти співбесіду. Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Варшаві легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС. 

Як відомо, Польща є членом ЄС з 2004 року. Це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. За останні роки багато студентів з України обирають для навчання саме польські ВНЗ, бо ціни в них доступніші, ніж в університетах інших країн Євросоюзу, а якість отриманих знань – на високому рівні.

На даний час приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв’язків з навчальними закладами Євросоюзу, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Документи до вступу

  1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники)
  2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники)
  3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники)
  4. 6 фото 3х4 (матових) та одне фото 37х52 мм
  5. Медична довідка за формою 086-у

Абітурієнти подають також заяву про прийняття на навчання та особисту анкету, яка надається Вищою Школою Менеджменту в Варшаві.