Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Умови доступності закладу для осіб з особливими потребами

В Дніпровському інституті ПрАТ "ВНЗ "МАУП" створені сприятливі умови для навчання студентів з особливими освітніми потребами, у тому числі й студентів з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень в будівлі, а саме:

  • у наявності є ліфт, для підйому на другий поверх;
  • східці для організації безпечного переміщення студентів обладнані поручнями;
  • виконано ремонт туалетів; виконано поточний ремонт аудиторій, спортивної зали та бібліотеки філії.

 Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення будівлі та нежитлових приміщень, в яких здійснює свою діяльність Дніпровський інститут ПрАТ "ВНЗ "МАУП"

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – світлодіодними лампами. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне). Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.