Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Конкурс від "Scholarship"

Вівторок, 25 травня 2021
Конкурс від "Scholarship"

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі «GO на CASHFLOW».

Конкурс проводиться в межах соціального проєкту з підвищення фінансової грамотності серед молоді. Конкурс проводиться виключно для студентів навчальних закладів Дніпропетровського регіону.

Для переможців спеціально буде організована фінансова гра «CASHFLOW» у супроводі з запрошеним тренером фінансової грамотності із м.Києва.

Участь у конкурсі та участь переможців у грі БЕЗКОШТОВНА!

Гра «CASHFLOW» - це фінансовий тренажер, який дозволяє сформувати правильне фінансове мислення, навчитися грамотно заощаджувати та правильно використовувати надані можливості. Для цього запрошується спеціаліст, який зможе прокоментувати та направити гравців. Гра доволі популярна на сьогодні, та, як правило, взяти участь в організованій такій грі можливо лише на платній основі.

Але це чудова можливість для молоді вже зараз прокачати себе і скоректувати своє мислення. Тому ми вирішили надати таку можливість студентам: БЕЗКОШТОВНО потренувати свою фінансову навичку.


Для участі у конкурсі необхідно подати заявку на участь та написати ессе на одну (або декілька) з наданих фінансових тем:


Тема 1. Кращі умови банків зі споживчого кредитування.
Тема 2. Найбільш затребувані види кредитування серед українського населення.
Тема 3. Рейтинг надійності банків України на думку позичальників за період останнього року.


Конкурсні роботи надсилати організаторам за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для заявки на участь необхідно заповнити форму на сторінці конкурсу sravnibank.com.ua